Qui som?

La Taula de Referents Europa de Girona (TREJGi) està formada per un/una professional de joventut referent de cada comarca de la demarcació de Girona i està coordinada per un/a tècnic/a de la Coordinació Territorial de la Direcció General de Joventut.

PROFESSIONALS DE JOVENTUT REFERENTS DE LA DEMARCACIÓ DE GIRONA
COMARCA ESPAI NOM I COGNOMS CONTACTE
Alt Empordà Oficina Jove de l’Alt Empordà Mª José Navarro mjnavarro@altemporda.cat 972673727
Baix Empordà Can Genís (Palafrugell) Núria Sabeña omnia@palafrugell.net 972613104
Cerdanya Oficina Jove de la Cerdanya Laura Yàñez joventut@cerdanya.org 972884884
Garrotxa Oficina Jove de la Garrotxa Cristina Riera criera@garrotxa.cat 972275242
Gironès L’Estació Espai Jove de Girona – OJ Gironès Naila Freixes naila.freixes@ajgirona.cat 972222565
Pla de l’Estany Oficina Jove del Pla de l’Estany-Cal Drac Sabina Cortés joventut.sabina@plaestany.cat 972583211
Ripollès Oficina Jove del Ripollès Inga Drake joventutvfreser@ripolles.cat 972703211
Selva Oficina Jove de la Selva Amadeu Breva abreva@selva.cat 972843608
CTGi Seu de la Generalitat Girona Mireia Ripoll mripoll@gencat.cat 872975883

Contacte de la TREJGi: taulaeuropajovegirona@gmail.com

 

    Forma part de:
    És un projecte de:
    xarxanet.org - Entitats i voluntaris per un món millor